FİLAMBARI COFFEE günümüzde ihtiyacı her gün artan mükemmel kahveye ulaşmayı kolaylaştıran bir felsefe ile doğmustur. Hızlı, pratik ve al götür sistemi ile siz değerli müşterilerimize mutluluğu bir fincan ile armağan etmektedir. Konteyner kafe sunumumuzla ofisinize, okulunuza, evinize, kısacası size artık çok yakınız. Güne başlangıcınızı ve gün sonu iş stresinizi size sunacağımız mutluluk yudumları ile ortadan kaldırıyoruz. HER ADIM BİR YUDUM MUTLULUK ile sizleri FİLAMBARI COFFEE’ye bekliyoruz…

x

MAĞAZA

Grand Cru Bio

Yoğunluk 6/10

Kapsüllerimiz Nespresso® Makinelerine Uyumludur.

Kahve aroması

Andes Cordillera’nın kalbinde yer alan organik tarlacılık prensiplerine göre ekili, geleneksel bir kavurma ile zenginleştirilmiş, mükemmel bir denge ile sizi baştan çıkaracak beş büyük kabuğun özel bir karışımı.

Sedir, kiraz ve ahududu aromalarıyla.

10’lı Kapsül Satış Fiyatı  55,00₺ /Kutu

Türkiye’ye Özel Tanıtım Fiyatı    35,00₺ /Kutu

Stok kodu: GCBP-0001 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Premium Serisi

Nespresso® uyumlu bir kapsülün kasasında 10 benzersiz aromatik imza kahvesini “Premium Serisi” ile keşfedin. Dominik Cumhuriyeti’nin gölgeli ovalarında, Etiyopya’nın vahşi topraklarından Orta Amerika’nın geniş yeşil kahvelerinden bir seçim. Yapay lezzetleri olmayan doğal kahveler.  Fransız ustalarının makinelerinde, kavrulan benzersiz tatlar.

Ek bilgi

Yoğunluk

6

Fincan büyüklüğü

– 40 ml

İçerik

10 kapsül