FİLAMBARI COFFEE günümüzde ihtiyacı her gün artan mükemmel kahveye ulaşmayı kolaylaştıran bir felsefe ile doğmustur. Hızlı, pratik ve al götür sistemi ile siz değerli müşterilerimize mutluluğu bir fincan ile armağan etmektedir. Konteyner kafe sunumumuzla ofisinize, okulunuza, evinize, kısacası size artık çok yakınız. Güne başlangıcınızı ve gün sonu iş stresinizi size sunacağımız mutluluk yudumları ile ortadan kaldırıyoruz. HER ADIM BİR YUDUM MUTLULUK ile sizleri FİLAMBARI COFFEE’ye bekliyoruz…

Image Alt

HAKKIMIZDA

s

FİLAMBARI HAKKINDA

FİLAMBARI COFFEE günümüzde ihtiyacı her gün artan mükemmel kahveye ulaşmayı kolaylaştıran bir felsefe ile doğmustur. Hızlı, pratik ve al götür sistemi ile siz değerli müşterilerimize mutluluğu bir fincan ile armağan etmektedir. Konteyner kafe sunumumuzla ofisinize, okulunuza, evinize, kısacası size artık çok yakınız. Güne başlangıcınızı ve gün sonu iş stresinizi size sunacağımız mutluluk yudumları ile ortadan kaldırıyoruz. HER ADIM BİR YUDUM MUTLULUK ile sizleri FİLAMBARI COFFEE’ye bekliyoruz….

Konteyner Konsepti

FİLAMBARI COFFEE, müşterilerine modern ve şık bir ortamda yüksek kalitede ürünler ile birlikte uzman bir hizmet sunuyor. FİLAMBARI COFFEE tarafından geliştirilen kahve konsepti; hayatı daha kaliteli ve bir yaşam biçimi haline gelmesi amacıyla modern ve kültürel bir model olarak tasarlandı.

FİLAMBARI COFFEE 2016 yılından itibaren yurtiçi ve yurt dışı ar-ge çalısmaları ile bugüne kadar biriktirmiş olduğu tüm tecrübelerini siz değerli konuklarımızla buluşturmak için heyecanla beklemektedir.

Konsept çalısması ile, içten sevgi ve gerçek kahve için sıcakkanlı hizmetle, yüksek kaliteyi insanlara ve çevreye duyarlılığı garanti etmektedir.

Misyon & Vizyonumuz

s

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetine odaklı, ilgili standart ve yasalara uygun olarak üretim yaparken, sürekli gelişmeyi ve yeniliklere açık olmayı hedefleyen bir firma olmak, İyi üretim uygulamaları ve personel eğitimleri ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, Deneyimli personelimizin kontrolünde, hijyenik şartlarda, insan sağlığını ön planda tutarak üretim yapmak, Müşterilerine her zaman en iyiyi, kaliteyi ve sağlıklı ürünleri sunmayı hedefleyen bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

FİLAMBARI COFFEE kahve sektörü içerisinde kısa zamanda markasının bilinirliğini ve değerini artıracak, kendi ürün yelpazesinde en yüksek kaliteyi sunan, donanımlı ve her daim eğitimlerle desteklenen profesyonel ekibi ile hizmet sunan, yatırımcısına en yüksek karlılığa sahip ve en üst noktada etik ve çevreye dost olacaktır.

HEDEF KİTLE

FİLAMBARI COFFEECOFFEE’nin hedef kitlesi; özel bir kahve içmek için gelen, plaza, ofis ortamında yoğun koşuşturmasına ara vermek isteyen plaza insanlarına, üniversitelerde ögrenci ve akademisyenlere, açık havada kahvesini yudumlarken, hızlı ve kaliteli hizmet almak isteyen herkestir.