FİLAMBARI COFFEE günümüzde ihtiyacı her gün artan mükemmel kahveye ulaşmayı kolaylaştıran bir felsefe ile doğmustur. Hızlı, pratik ve al götür sistemi ile siz değerli müşterilerimize mutluluğu bir fincan ile armağan etmektedir. Konteyner kafe sunumumuzla ofisinize, okulunuza, evinize, kısacası size artık çok yakınız. Güne başlangıcınızı ve gün sonu iş stresinizi size sunacağımız mutluluk yudumları ile ortadan kaldırıyoruz. HER ADIM BİR YUDUM MUTLULUK ile sizleri FİLAMBARI COFFEE’ye bekliyoruz…

ONLINE KAHVE

s
Muhteşem Kahve Deneyimi

Dominik Cumhuriyeti'nin gölgeli ovalarında, Etiyopya'nın vahşi topraklarından Orta Amerika'nın geniş yeşil kahvelerinden birini seçin!

s
d
Nespresso® Uyumlu

Nespresso® uyumlu bir kapsülün kasasında 10 benzersiz aromatik imza kahvesini keşfedin.

Özel Kavrulmuş Çekirdek

Yapay lezzetleri olmayan doğal kahveler. Fransız ustalarının makinelerinde, kavrulan benzersiz tatlar.

Ekolojik Kapsül

ESPRESSO M.C Müşterilerimize en iyi organik kahve ikram için yenilenebilir malzemelerden yapılmış bir ekolojik kapsül geliştirmiştir.

Hemen Yanınızda

Türkiye sınırlarında 36/48 saat içinde garantili teslimat.

d
d
Organik Kalite

{007d8eaaa59c207d7b61fbfe6dfbba5d8d5453a2e52520e0962cd75fa07fcd61}100 doğal yetiştirme ve üretim teknikleriyle elde edilen ve hiçbir kimyasal işlem görmeden elde edilen yeşil kahvemizin lezzeti, geleneksel yönteme göre yavaş ve ayrı bir kavurma ile zenginleştirilir.

FİLAMBARI BLOG

s

SERTİFİKALARIMIZ

s